O nas


Nasza firma Polkąty Travel zajmuje się szeroko rozumianą turystyką. Powstała w wyniku podziału firmy Polkąty, która już od ponad 20 lat utrzymuje się na rynku. Dzięki temu mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, choć nadal chcemy się rozwijać, by jak najlepiej spełniać oczekiwania i podróżnicze marzenia naszych klientów.

Organizujemy wczasy, obozy tematyczne, kolonie i zimowiska. Zajmujemy się także planowaniem i koordynacją imprez okolicznościowych takich jak sylwester, jarmarki bożonarodzeniowe itp. W dalszym ciągu współpracujemy z firmą ATT Polkąty w zakresie przewozów autokarowych.

Historia

Polkąty to firma, która swoimi początkami sięga lat 90-tych. Założyciel, a jednocześnie pierwszy właściciel firmy, Krzysztof Kurpiel starał się połączyć dwie dziedziny – transport i turystykę. Gdy kupował swój pierwszy autokar, a był to Autosan H-9, organizował głównie wycieczki i przewozy szkolne, zimowiska, kolonie i obozy. Z czasem Polkąty zaczęły obsługiwać również sezonowo grupy turystów indywidualnych w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – Bieszczadach oraz w malowniczej Chorwacji.

Dowodem uznania i podsumowaniem kilkunastoletniej działalności zarówno w charakterze organizatora turystyki jak i przewoźnika były nagrody:

2001 r. – Podziękowanie Dolnośląskiej Izby Turystyki z okazji 15-lecia działalności na rynku turystycznym;

2009 r. – Firma Roku 2008 w Gminie Kąty Wrocławskie dla Krzysztofa Kurpiela;

2012 r. – Medal Ministra Sportu i Turystyki dla Krzysztofa Kurpiela „Medal za zasługi dla turystyki”.